• Niedostępne

Odkurzacz workowy New UltraOne EUO93DB 65 dB

400,00 zł z VAT

Cena netto: 400.00 zł

Ilość
Niedostępne

Odkurzacz workowy New UltraOne EUO93DB 65 dB

Ten odkurzacz workowy New UltraOne EUO93DB to doskonałe narzędzie do utrzymania Twojego domu w czystości. Zaprojektowany z myślą o skutecznej pracy i cichym działaniu, ten odkurzacz jest idealny dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę.

Dzięki zaawansowanej technologii filtracji, ten odkurzacz skutecznie usuwa drobiny kurzu, alergeny i inne zanieczyszczenia z powietrza. Wysoka moc ssania pozwala na dokładne oczyszczenie każdego zakamarka Twojego domu, a specjalne funkcje, takie jak automatyczna regulacja mocy ssania, ułatwiają pracę.

Odkurzacz workowy New UltraOne EUO93DB został także wyposażony w innowacyjny system worków, który znacznie przedłuża czas działania odkurzacza. Dzięki temu możesz korzystać z niego przez dłuższy czas bez konieczności częstych zmian worka.

Dodatkowo, ten odkurzacz został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Wyposażony w ergonomiczną rączkę, łatwość prowadzenia i manewrowania odkurzaczem jest niezwykle prosta. Duża pojemność worka pozwala na dłuższe odkurzanie bez konieczności opróżniania.

Odkurzacz workowy New UltraOne EUO93DB 65 dB to rewelacyjne połączenie mocy, wydajności i funkcjonalności. Niezależnie od wielkości Twojego domu, ten odkurzacz sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom i pozwoli utrzymać go w nieskazitelnej czystości.

Zamów już teraz odkurzacz workowy New UltraOne EUO93DB 65 dB i ciesz się komfortem sprzątania na zupełnie nowym poziomie.


Towar po zwrocie, ślady użytkowania

Opis

kolor
niebieski
marka
New UltraOne
wymiar
35 x 53 x 38 cm
waga
7 kg
moc
800 W
pojemność worka
5 l
poziom hałasu
65 dB
system filtracji
HEPA
rodzaj worka
syntetyczny
długość przewodu
6 m
akcesoria w zestawie
szczotka do podłóg, dysza szczelinowa, szczotka do tapicerki, wąska końcówka

Specyficzne kody