O nas

Hurtownia Bartel to firma tworzona przez ludzi z pasją, która stawia na długotrwałe relacje z klientem gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania. Najważniejszym naszym celem jest zagwarantowanie klientom najlepszej obsługi, zapewnienie najwyższej jakości towarów i danie wyboru szerokiego asortymentu. Zależy nam na zbudowaniu trwałych, sprawnie działających, uczciwych i stabilnych relacji. Chcemy dopasować naszą ofertę do dzisiejszych realiów tak aby klient zawsze mógł skorzystać z jak najlepszych rozwiązań.

Zajmujemy się sprzedażą elektroniki. Głównym naszym obszarem działania jest telewizja (przemysłowa, satelitarna i naziemna) oraz systemy domofonowe (analogowe jak i cyfrowe). W skład naszej bogatej oferty handlowej wchodzą m.in.: kamery i rejestratory, wzmacniacze, rozgałęźniki, transformatory video, separatory, anteny, zwrotnice, zasilacze, domofony audio i video oraz wiele innych akcesoriów z branży telewizyjnej jak i domofonowej.

Oferujemy kompletny osprzęt mechaniczny do budowy wymienionych instalacji np. maszty, obejmy kominowe i murowe, uchwyty, zaciski, kołki itp. Współpracujemy także bardzo mocno z krajowymi importerami oraz producentami.

Wybieramy dla Państwa produkty o najlepszym naszym zdaniem, współczynniku jakości do ceny.