• Nowy

Płytka elektroniki MIWI-URMET PUN1131

17,89 zł z VAT

Cena netto: 17.89 zł

Ilość
Dostępny

Płytka elektroniki MIWI-URMET PUN1131 jest wysokiej jakości komponentem do zastosowań elektronicznych. Zapewnia niezawodne i precyzyjne działanie dla różnorodnych projektów. Wyposażona w zaawansowane funkcje, płytkę elektroniki MIWI-URMET PUN1131 cechuje doskonała wydajność i niezawodność.

Ta płytkę elektroniki jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów, którzy zajmują się projektami elektronicznymi. Może być wykorzystywana w różnych zastosowaniach, od prototypowania po produkcję seryjną.

Dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi i wysokiej jakości wykonania, płytkę elektroniki MIWI-URMET PUN1131 można łatwo zintegrować z innymi modułami i układami. Może być stosowana w różnych projektach, takich jak automatyka domowa, robotyka, systemy monitoringu, kontrola dostępu i wiele innych.

Parametry techniczne płytki elektroniki MIWI-URMET PUN1131 gwarantują jego niezawodność i wydajność. Zapewniają one stabilne napięcie zasilania, szeroki zakres pracy temperatury i doskonałą kompatybilność z innymi urządzeniami i modułami elektronicznymi.

Zdecyduj się na płytkę elektroniki MIWI-URMET PUN1131 i ciesz się wyjątkową jakością i niezawodnością w swoich projektach elektronicznych. Przygotuj się na profesjonalne rezultaty! Płytka elektroniki do unifonów firmy MIWI-URMET model PUN1131 jest przeznaczona do montowania w obudowach unifonów, oraz odpowiada za połączenie unifonu z standardową siecią 4+n. Do jej zamontowania nie jest wymagana lutownica, co znacznie upraszcza cały proces

Specyficzne kody