PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-1 1 m

9,50 zł z VAT

Cena netto: 7.72 zł

Długość
  • 1 m
  • 3 m
  • 5 m
  • 10 m
  • 20 m
Ilość
Dostępny

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

  • Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC
  • Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
  • Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
  • Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 Dpowłoka PVC
  • Długość: 1 m
  • Gwarancja: 2 lata
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-1 1 m

Specyficzne kody