Miernik DVB-T, DVB-S/S2 , H30 Flex Televes 593301

5 007,00 zł z VAT

Cena netto: 4070.73 zł

Ilość
Dostępny

H30FLEX jest poręcznym, lekkim miernikiem, wyposażonym we wszystkie funkcje niezbędne do instalacji i konserwacji systemów telewizyjnych, opartych zarówno na standardach cyfrowych (DVB-S/S2, DVB-T) jak i analogowych.Cyfrowe przetwarzanie, dostępne po raz pierwszy w przenośnym i niedrogim urządzeniu, oferuje możliwość wykonywania niezwykle precyzyjnych pomiarów w celu zapewnienia instalatorom satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.H30FLEX – Innowacyjny miernik Televés, spełniający wymagania instalatorów oraz małych operatorów kablowych.

H30FLEX jest zaprojektowany z myślą o wymogach każdego użytkownika. Jest to urządzenie wielostandardowe, przystosowane do wykonywania pomiarów w paśmie satelitarnym DVB-S/S2 oraz kanałów pasma naziemnego DVB-T.

Aby zaspokoić potrzeby każdego użytkownika, a także biorąc pod uwagę, że mogą one ulec zmianie, nowe opcje mogą był w prosty sposób dodane w każdej chwili, bez konieczności wysyłania miernika do fabryki.

 H30FLEX przygotowany jest do ustawiania parametrów niezbędnych do odbioru sygnału satelitarnego. Za pomocą H30FLEX można zasilić przedwzmacniacze, ustawić parametry DiSEqC, parametry SCR oraz dCSS Unicable 2.

Łatwa w obsłudze jednopoziomowa struktura menu z bardzo intuicyjnymi funkcjami: zwiększona użyteczność, szybsze działanie oraz maksymalna wydajność. Prosta obsługa jak nigdy dotąd! Żadna funkcja nie wymaga więcej niż trzech kliknięć. Poruszaj się między funkcjami nie zaglądając do instrukcji obsługi!

Kompletny zestaw funkcji: Pomiary Pojedynczych Kanałów, Diagramy Konstelacji, Analizator Widma, Identyfikacja Usług, Datalogs, Analiza Echa, Plan Kanałowy spersonalizowany poprzez Learning Plan, i wiele więcej.

593301

Specyficzne kody