• Nowy
  • Niedostępne

Maxlife mikrofon z głośnikiem Bluetooth Animal, MXBM-500, PINK / RÓŻOWY

52,37 zł z VAT

Cena netto: 52.37 zł

Ilość
Niedostępne

Sprawdź też: KARTA_PRODUKTOWA_MAXLIFE


Bezprzewodowy mikrofon z głośnikiem Bluetooth Animal MXBM-500 posiada unikalny design. To doskonałe narzędzie zapewniające niezapomnianą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Współpracuje z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety, telewizory i komputery. Bezproblemowo połączy się z wybranym urządzeniem i rozpocznie niezapomniane występy karaoke w dowolnym miejscu.


Dzięki swojej kompaktowej i mobilnej konstrukcji mikrofon z głośnikiem Bluetooth Animal MXBM-500 jest wyjątkowo poręczny. Można zabrać go ze sobą na imprezy, wakacje czy spotkania ze znajomymi. Jego niewielka waga i praktyczny rozmiar sprawiają, że zmieści się w torbie czy plecaku i nie zabierze sporo miejsca.


Mikrofon oferuje aż 5 różnych modulacji głosu oraz efekt echo, które pozwolą eksperymentować z różnymi stylami i brzmieniami. Dzięki tym funkcjom, każde wykonanie stanie się wyjątkowe i oryginalne. Wbudowana bateria o pojemności 400 mAh zapewni nieprzerwaną zabawę do 5 godzin.


Aby ułatwić korzystanie z mikrofonu, dostępne są przyciski do regulowania głośności, które umożliwiają dostosowanie dźwięku do swoich preferencji. Mikrofon posiada nakładkę silikonową, która nie tylko dodaje efektu wizualnego, ale także chroni go przed uszkodzeniami. Posiada port minijack do podłączenia słuchawek oraz port microUSB do ładowania urządzenia, bądź podłączenia do niego smartfona.

199264

Opis

producent
maXlife
ean
5900495094001

Specyficzne kody