• Nowy
  • Niedostępne

Maxlife mikrofon z głośnikiem Bluetooth MXBM-600, BLACK / CZARNY

55,76 zł z VAT

Cena netto: 55.76 zł

Ilość
Niedostępne

Sprawdź też: KARTA_PRODUKTOWA_MAXLIFE


Bezprzewodowy mikrofon Maxlife z głośnikiem Bluetooth MXBM-600 to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników muzyki i śpiewania. Świetnie sprawdzi się podczas zabawy i pozwoli cieszyć się nieograniczoną swobodą podczas wykonywania swoich ulubionych utworów. Dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.0 nie ma żadnych ograniczeń wynikających z kabli czy gniazd, co oznacza, że można z niego korzystać wszędzie.


Mikrofon jest kompatybilny z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Możesz go sparować ze swoim smartfonem, tabletem, telewizorem czy komputerem. Jest wyjątkowo mobilny i poręczny, dzięki czemu można zabrać go ze sobą nawet w podróż. Mikrofon i wbudowany głośnik mogą działać w tym samym czasie, dzięki czemu nie trzeba mieć przy sobie specjalnego sprzętu. Posiada wygodne przyciski do przełączania utworów oraz regulacji głośności, dlatego można łatwo dostosować dźwięk do swoich preferencji. 


Wbudowany efekt echo pozwala na tworzenie ciekawych efektów dźwiękowych, które można dowolnie zwiększać lub zmniejszać. Co więcej, mikrofon umożliwia również sparowanie z innym mikrofonem MXBM-600, co pozwala na wspólne śpiewanie z przyjaciółmi czy rodziną. Obudowa mikrofonu jest wytrzymała, a wszystkie porty są łatwo dostępne, co sprawia, że jest on nie tylko praktyczny, ale także trwały.

199117

Opis

producent
maXlife
ean
5900495094087

Specyficzne kody