• Nowy
  • Niedostępne

Głośniki GTI100 LTC 90W z maskownicami

48,60 zł z VAT

Cena netto: 48.60 zł

Komplet głośników dwudrożnych o średnicy 100mm z przeznaczeniem dla sprzętu car audio oraz Hi-Fi. Moc maksymalna 90W. Zdejmowane maskownice w zestawie.
Ilość
Niedostępne

Dwudrożne głośniki LTC GTI100 to doskonały wybór dla miłośników dźwięku, chcących ulepszyć swój fabryczny system audio w samochodzie, nie ponosząc zbyt wysokich kosztów. Konstrukcja akustyczna głośników, pozwala na równomierne wypełnienie całego wnętrza pojazdu dźwiękiem, co przekłada się bezpośrednio na niebywałe doznania podczas słuchania ulubionej muzyki w aucie. Głośniki doskonale pasują do większości systemów fabrycznych i są dostarczane wraz z elementami mocującymi.


Nowoczesny i elegancki design, sprawia, że głośniki te doskonale komponują się we wnętrzu każdego auta. Do zestawu dołączone są również maskownice głośnikowe, które zabezpieczają głośnik przed uszkodzeniami mechanicznym, oraz podnoszą walory estetyczne zestawu.

Dane techniczne:

Rozmiar 4" (100 mm) Moc maksymalna 90 W Moc RMS 20 W Czułość 84 dB Impedancja 4 Ohm Głębokośc montażowa 46 mm Typ Dwudrozne Maskownice Tak Wysokośc całkowita 75 mm + maskownica 

LTC
MRGŁGTI100

Opis

Masa
1,20

Specyficzne kody